اخبار

پیام تبریک عید باستانی نوروز 99 بنیان گذار تلاش نت به اعضای خانواده بزرگ تلاش

زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی
از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی

در این ساعات پایانی زمستان به خود آمدم و متوجه شدم که خبری در راه است و انقلابی در جریان، زمین آبستن طراوت و تازگی است. آسمان سرشار از مهر باران و طبیعت بخشنده تر از هر زمان، نشانه ای از رحمت عام اوست و خداوند بار دیگر مردگان را حیاتی تازه می بخشد، پس  انسان به عنوان سرسلسله مخلوقات و جزیی از نظام هستی، چون دیگر عرصه های حیات که جبراً مختار آفریده است، در این میان مختار به تحول است.
نوروز به عنوان یک فرهنگ اصیل ایرانی و تمدنی در حقیقت نشان دهنده اندیشه ناب، خردمندانه و ذوق سلیم نیاکان ما بوده که با تحول طبیعت و شکوفایی همراه شده لذا جشن سال نو با روز تولد دوباره طبیعت همزمان است.

راستی که در فرا رسیدن این عید سعید باستانی همراه با روئیدن جوانه ها و درختان و نو شدن جسم ها و جانهای عاشقان را تبریک میگویم و امروز بیشتر از همیشه به دنبال این هستیم تا دلهایمان را نزدیک ، دستهایمان را به همدیگر بدهیم و در سال جدید منظری زیبا و زندگی ای خاطره انگیز خلق کنیم .
دستهایمان را بسوی او میگیرم و میگوییم خداوندا، از تو یاری می جوییم که در این دگرگونی، از جملات و نبات پیشی گیریم. ای صاحبخانه قلوب ما را با گوهر ایمان و عشق به خود منقلب نما و احوال ما و ملت ما را سخاوتمندی به زیر دستان و الفت و مهر نسبت به هم، نیکوگردان. شب های ما را همراه با یاد خویش و روز‌های ما را در تلاش برای کسب رضایتت و خدمت به بندگانت قرار ده و ما را یاری نما تا زمینه ساز ظهور انسان کامل و تحقق بهترین روزگاران باشیم.
بهار یک نقطه دارد نقطه آغاز بهار زندگیتان بی انتها باد

تلاش نت حامی انجمن پریسکه سرایان ایران شد.
مشاهده

سال نو مبارک

علیرضا شیری همدانی

موسس گروه تلاش

 

نوروز 99
پیام تبریک نوروز 99

 

 

این مطلب چقدر مفید بود؟
دکمه بازگشت به بالا