دیجیتال مارکتینگعمومی

نحوه ساخت و فروش NFT

How to build and sell NFT

آنچه در این مطلب می‌خوانید:

چگونه NFT خود را بسازیم و بفروشیم ؟

ابتدا باید NFT خود را بسازید ، یا نعناع خود را. برای تهیه یک NFT از آثار هنری خود ، باید یک بستر NFT و یک کیف پول پرداخت را انتخاب کنید ، که برای پرداخت هزینه ها باید از آنها استفاده کنید و در صورت خوش شانس بودن برای فروش خود ، هرگونه پرداختی را دریافت کنید.

 

بسیاری از سیستم عامل های آنلاین وجود دارد که می توانید برای ساخت و فروش NFT استفاده کنید. برخی از محبوب ترین سیستم عامل های حراج NFT شامل OpenSea ، Rarible ، Superrare ، Nifty Gateway ، Foundation ، Viv3 ، BakerySwap ، Axie Marketplace و نمایشگاه NFT است.
ما روند کار را در ساخت و فروش NFT با استفاده از پلتفرم NFT Rararible نشان خواهیم داد.

شما می توانید از هر یک از سیستم عامل های ذکر شده در بالا استفاده کنید ، و موارد دیگر علاوه بر این ، و در بیشتر موارد ، یک روند مشابه را دنبال خواهید کرد. توصیه می کنیم قبل از انتخاب هزینه های مربوط را تا حد امکان بررسی کنید.

1.خرید cryptocurrency برای تأمین بودجه کیف پول خود

 

برای ساخت و فروش NFT به رمزنگاری نیاز دارید. تمام سیستم عامل های حراج NFT که در بالا ذکر شد ، می خواهند به صورت مقدماتی به ‘نعنا’ بپردازند ، این فرایندی است که آثار هنری شما را به یک نشانه غیر قارچ تبدیل می کند که می توانید بفروشید.

در بیشتر موارد ، پرداخت باید در cryptocurrency انجام شود ، به این معنی که قبل از این که فرصتی برای کسب هرگونه رمزنگاری با فروش NFT از کار خود داشته باشید ، برای تأمین هزینه ها باید مقداری بخرید.

اتر (به طور خلاصه به عنوان ETH) رایج ترین ارز پذیرفته شده است زیرا این رمزنگاری بومی پلتفرم blockchain منبع باز Ethereum است ، جایی که NFTS برای اولین بار راه اندازی شد. با این حال ، برخی از سیستم عامل ها شروع به پذیرش انواع قالب های پرداخت و ایجاد NFT با استفاده از blockchain های مختلف می کنند و برخی دیگر برای محیط زیست بهتر هستند.

اگر در حال حاضر برخی از ETH را در اختیار دارید ، باید مطمئن شوید که آن را در یک کیف پول دیجیتال قرار داده اید ، که برای پرداخت (و دریافت) پرداخت به پلتفرم NFT انتخاب شده خود نیاز دارید. اگر ارز ندارید ، مبادلات cryptocurrency زیادی در آنجا وجود دارد که می توانید ETH یا ارزهای دیگر را خریداری کنید ، اما سریعترین و ساده ترین گزینه معمولاً خرید ETH به طور مستقیم با کیف پول دیجیتال مورد نظر خود است.

همانطور که اشاره کردیم ، گزینه های زیادی برای این کار وجود دارد ، اما برای نشان دادن این روند ، ما از Metamask استفاده خواهیم کرد که به عنوان یک برنامه افزودنی مرورگر و به عنوان یک برنامه تلفن همراه در دسترس است. اگر ترجیح می دهید از سرویس دیگری استفاده کنید ، یا اگر یک کیف پول دیجیتالی دارید و می دانید چگونه کار می کند ، مستقیماً به مرحله 4 بروید. در غیر این صورت ، ما از طریق نحوه تنظیم کیف پول خود و خرید ETH در مرحله بعدی صحبت خواهیم کرد.

نحوه ارسال تیکت پشتیبانی در تلاش نت
مشاهده

2.ایجاد یک کیف پول دیجیتال برای پرداخت هزینه NFT شما

برای ایجاد یک کیف پول دیجیتالی با Metamask ، که برای ساخت و فروش NFT مورد نیاز است ، باید به وب سایت آن بروید و روی دکمه Blue ‘Download’ در سمت راست بالا کلیک کنید. از آنجا که ما از رایانه رومیزی استفاده می کنیم ، گزینه نصب پسوند مرورگر را انتخاب خواهیم کرد ، اما یک برنامه تلفن همراه نیز وجود دارد.

از شما خواسته می شود تأیید کنید که می خواهید ‘یک کیف پول و عبارت جدید بذر ایجاد کنید’. بیش از حد نگران نباشید که ‘عبارت بذر’ به چه معنی است (این اساساً لیستی از کلماتی است که اطلاعات blockchain را ذخیره می کند).پس این فقط مسئله توافق با اصطلاحات ، ایجاد رمز عبور و راه خود در برخی اقدامات امنیتی است ، پس از آن حساب خود را تنظیم خواهید کرد.

3.اضافه کردن cryptocurrency به کیف پول خود

پس از تنظیم کیف پول Metamask یا هر کیف پول دیجیتال ، باید ETH را به آن اضافه کنید. اگر در حال حاضر برخی از ETH را ندارید ، اکنون باید مقداری بخرید ، بنابراین روی دکمه ‘خرید’ کلیک کرده و گزینه ‘خرید ETH را با Wyre’ انتخاب کنید.

شما را به صفحه نمایش منتقل می کنید که می توانید از Apple Pay یا کارت بدهی برای خرید ETH استفاده کنید. توجه داشته باشید که اگر ترجیح می دهید هنوز با هیچ پولی جزئی نباشید ، می توانید این مرحله را بعداً ترک کنید. این فقط به کمی فافلر نیاز دارد (شما می خواهید هزینه های انتخابی NFT را انتخاب کنید تا بدانید که چقدر برای خرید نیاز دارید).

اصطلاحات درگیر در دنیای cryptocurrency می تواند این بخش از یادگیری نحوه ساخت و فروش یک NFT کاملاً دلهره آور را ایجاد کند ، اما خرید ارز در واقع بسیار آسان است. فقط آگاه باشید که مانند بیت کوین و بسیاری از ارزهای رمزنگاری دیگر ، ارزش اتر می تواند بسیار نوسان داشته باشد.

تنها در سال 2021 ، قیمت 1 ETH در زمان نوشتن از زیر 1000 دلار به حدود 4700 دلار رسیده است که بسیاری از قله ها و فرورفتگی ها در این راه است. فقط در چند ساعت برای قیمت ارز برای چند صدها دلار آمریکا بسیار امکان پذیر است.

4.اتصال کیف پول خود به یک سکوی NFT

بیشتر کیف پول های دیجیتال به روشی مشابه کار می کنند. هر کدام را انتخاب کرده اید ، باید آن را به بستر NFT که برای فروش NFT استفاده می کنید ، وصل کنید. برای اهداف مصور ، ما از RARIBLE استفاده می کنیم ، اما بسیاری از سیستم عامل های NFT دیگر برای انتخاب وجود دارند و این روند به طور کلی شبیه به آنچه در زیر بیان می کنیم ، خواهد بود.

ادوردز بهتر است یا سئو؟ | مقایسه ادوردز و سئو
مشاهده

به rarible.com بروید (نشان داده شده در بالا). در گوشه سمت راست صفحه ، دکمه ای وجود دارد که می خواند ‘کیف پول را به هم وصل کنید’. در آنجا کلیک کنید ، و در صفحه بعدی از شما برای ارائه دهنده کیف پول خود سؤال می شود ، که در مورد ما Metamask است. یک پنجره گزینه ای را به شما می دهد تا کیف پول خود را با Rarible وصل کنید. روی ‘Next’ کلیک کنید ، سپس ‘اتصال’ را بپذیرید ، شرایط خدمات را بپذیرید و تأیید کنید که بیش از 13 سال دارید.

5.بارگذاری پرونده ای که می خواهید به NFT تبدیل کنید

بنابراین اکنون شما یک کیف پول در ارتباط با ETH برای پرداخت هزینه دارید ، شما آماده هستید که چگونه NFT را تهیه و بفروشید. در سایت Rarible ، روی دکمه آبی ‘ایجاد’ در بالا سمت راست کلیک کنید. سپس به شما گزینه هایی برای ایجاد یک کار واحد ، یک خاموش یا چندین بار به فروش می رسد.

در این مثال ، ما ‘مجرد’ را انتخاب خواهیم کرد. اکنون باید فایل دیجیتالی را که می خواهید در NFT تهیه کنید بارگذاری کنید. Rarible پرونده های PNG ، GIF ، WebP ، MP4 و MP3 را تا 30 مگابایت می پذیرد.

برای نشان دادن ، ما یک اثر هنری بسیار وحشتناک ایجاد کرده ایم ، با الهام از هنر زیرزمینی جنجالی دیوید هاکنی ، دیوید هوکنی. پرونده دیجیتال (امیدوارم خیلی بهتر) خود را بارگذاری کنید ، و در سمت راست ، پیش نمایش آنچه را که پست NFT شما به نظر می رسد ، مشاهده خواهید کرد.

6.راه اندازی حراج برای NFT خود

 

در قسمت بعدی فرم ، باید نحوه فروش آثار هنری NFT خود را انتخاب کنید. سه گزینه وجود دارد. ‘قیمت ثابت’ به شما امکان می دهد قیمت را تعیین کرده و فوراً NFT خود را بفروشید (به جای گزینه ‘خرید آن اکنون’ در eBay). گزینه ‘حراج نامحدود’ به مردم امکان می دهد تا پیشنهادات خود را انجام دهند تا اینکه یکی را قبول کنید. سرانجام ، ‘حراج به موقع’ حراج است که فقط برای یک زمان مشخص طول می کشد. این گزینه ای است که ما به عنوان نمونه انتخاب خواهیم کرد.

این ما را به سخت ترین قسمت سوق می دهد: انتخاب حداقل قیمت. NFT خود را خیلی ارزان بفروشید و هزینه های عظیم سود شما را بلع می کند ، حتی احتمالاً شما را از جیب خارج می کند. ما قیمت خود را با یک ETH بلندپروازانه 1 (در حال حاضر 4700 دلار آمریکا) تعیین خواهیم کرد و هفت روز به مردم پیشنهاد می دهیم.

جشنواره یلدانه تلاش نت 1400 | هاست-دامنه-سرور-طراحی و توسعه سایت
مشاهده

 

 

7.اضافه کردن توضیحی برای فروش NFT خود

اکنون می توانید یک عنوان و توضیحات را برای لیست خود اضافه کنید. برای به حداکثر رساندن فرصتی که NFT شما به فروش می رسد ، باید مدتی وقت بگذارید تا در مورد این موضوع فکر کنید. سپس از شما خواسته شده است که در آینده در مورد هرگونه حق امتیاز حقوقی که می خواهید در آینده در مورد فروش مجدد هنر خود ادعا کنید ، در نظر بگیرید.

باز هم ، این یک عمل متعادل کننده است ، زیرا درصد بالاتری در طولانی مدت پول بیشتری را برای هر فروش به شما می دهد ، اما این امر باعث می شود که مردم از فروش هنر شما در وهله اول بازگرداندن هنر شما را بازنویسی کنند زیرا آنها احتمال کمتری برای سودآوری دارند خودشان سرانجام ، یک زمینه اختیاری برای اضافه کردن خصوصیات پرونده شما وجود دارد.

.

8.پرداخت هزینه لیست برای فروش NFT خود

مرحله آخر در یادگیری نحوه ساخت و فروش NFT ، کلیک بر روی ‘ایجاد مورد’ است ، و از شما دعوت می شود تا با کیف پول خود ارتباط برقرار کنید تا هزینه لیست را بپردازید. اگر بودجه کافی در کیف پول خود ندارید ، نگران نباشید: دیگر لازم نیست دوباره شروع کنید. فقط کافی است روی نماد کیف پول در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید ، و به شما امکان اضافه کردن وجوه را مستقیماً در RARIBLE داده می شود.

قبل از انجام این کار ، فقط یک حرف آخر هشدار. هزینه لیست ممکن است کم به نظر برسد: در مورد ما فقط 5.91 دلار به دلار آمریکا کار می کرد. اما این فقط شروع است. قبل از اینکه بتوانید فراتر بروید ، برای تولید NFT خود باید با هزینه دیگری موافقت کنید ، که در مورد ما معادل 42.99 دلار در ETH بود سپس برروی دکمه آبی رنگ Confirm کلیک کنید .

اگر کسی در واقع NFT شما را خریداری کند ، باید هزینه کمیسیون را در فروش NFT بپردازید ، به علاوه هزینه معامله برای انتقال پول از کیف پول خریدار به خودتان.

شما باید ریسک کنید و منتظر بمانید و ببینید که در صورت فروش به طور کلی چقدر شارژ می شوید و امیدوار هستید که هنوز با سود خود بیرون بیاید. اگر می خواهید یک ضربه محکم و ناگهانی بگیرید و مقداری پول برای ساختن هنر NFT پرتاب کنید ، ما برای شما آرزوی موفقیت می کنیم.

 

?در این راستا تلاش نت با ارائه خدمات هاست و سرور بستری را برای شما فراهم کرده است تا شما نسبت به راه اندازی سایت NFT خود اقدام نمایید?

 

پیروز و سربلند باشید ?

✔گروه فنی و مهندسی تلاش 

5/5 - (1 vote)
دکمه بازگشت به بالا