هاست و دامنههاست ویندوز پلسک

هاست .net Core هاست Asp.Net

هاست Asp.Net Core

 

هاست ویندوز ایران

همه ما با سیستم عامل محبوب ویندوز آشنا هستیم و با این سیستم عامل که توسط شرکت مایکروسافت ارائه می شود آشنایی داریم. اگر شما وب سایتی دارید که با زبان برنامه نویسی ASP.Net و سی شارپ یا ASP.Net Core، کدنویسی شده است، بدون شک برای میزبانی از وب سایتتان نیاز به یک فضای میزبانی ویندوزی دارید که آن را با عنوان هاست ویندوز می شناسیم.

هاست های ویندوزی یکی از هاست های اشتراکی است و برای وب سایت هایی مناسب است که زبان برنامه نویسی و پایگاه داده آن ها ASP باشد ، البته هاستهای ویندوز از php و mysql هم پشتیبانی میكنند ولی با توجه به هزینه بالاتر هاست ویندوز و همینطور بهره گیری بهتر هاست لینوكس از PHP پیشنهاد میكنیم برای استفاده از زبان ASP از هاست ویندوز و برای استفاده از زبان PHP از لینوكس استفاده كنید

این نوع هاست ها از تمامی کامپوننت های زبان برنامه نویسی Asp.Net ، .Net Core پشتیبانی می کند سیستم عامل هاست ویندوز، آخرین نسخه از ویندوز سرور می باشد . در واقع سرویس هاست ویندوز تمامی نیازهای شما را به عنوان یک برنامه نویس مرتفع می نماید.

هاست ASP.net Core از پایگاه داده MS SQL Server پشتیبانی میکند که جهت اطلاعات بیشتر راجع به ورژن و سایر ویژگی ها به صفحه هاست .net core تلاش نت مراجعه کنید.

در این هاست ها از آخرین تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری استفاده شده و از نسخه ها زیر پشتیبانی میشود:

  • NET Core 2.1
  • NET Core 3.1
  • NET Core 5
  • Net Framework 4.6.2
  • Net Framework 3.5
هاست یا Host چیست ؟
ادامه مطلب

از ویژگی های بارز هاست ویندوز می توان به آپ تایم بالا، امنیت بالا و پشتیبانی از تمامی زبان های برنامه نویسی اشاره کرد.

جهت مشاهده پلن ها و سفارش هاست ویندوز اینجا کلیک کنید.

دکمه مشاهده پلن ها

 

5/5 - (1 vote)
دکمه بازگشت به بالا