سئو

برترین ابزار سئو برای بهبود رتبه سایت

با استفاده از ابزار بهبود سئو می‌توان به نتیجه ی بهتری در نتیجه ی موتورهای جستجو دست یافت. بسیاری از مالکان وب سایت ها به دنبال راه هایی هستند تا آنالیز سایت خود را به طور دقیق انجام دهند. از این رو آنالیز و بهبود سایت به عنوان مساله ای چالش برانگیز در میان این افراد تبدیل شده است. در این میان ابزار های بسیاری برای آنالیز سایت وجود دارند که در جهت شناخت المان هایی که گوگل مدنظر دارد، فعالیت می‌کنند. در ادامه این مقاله با تلاش نت همراه باشید تا به معرفی چند مورد از بهترین ابزارهای سئو بپردازیم، که هر کدام از این ابزارها در زمینه ای خاص مؤثرند.

Google Webmasters

شاید مهمترین ابزار بررسی فرایند سئو سایت، استفاده از ابزار گوگل وب مستر می‌باشد. گوگل وبمستر تولز ابزاری است که توسط خود شرکت گوگل ارائه شده است. با استفاده از این ابزار می‌توان تعداد بازدیدکنندگان سایت، تعداد لینک های داخلی و خارجی وب سایت، سایت را در پایگاه داده گوگل ثبت کرد، به روز رسانی های انجام شده را به گوگل اطلاع داد و بسیاری اطلاعات مفید دیگر. همچنین شما با استفاده از این ابزار متوجه اشکالات سایت خود می‌شوید و با تحلیل این اطلاعات فرابند بهینه سازی سزیع تر اتفاق می‌افتد.

ابزار بهبود سئو
ابزار بهبود سئو

Woorank

ورنک یک ابزار آنالیز سایت که به صورت دقیق و عمقی به تحلیل کامل سایت می پردازد که یکی از معروف ترین ابزارهای رایگان آنالیز سایت که 75000هزار وبسایت توسط آن مورد پردازش قرار گرفته اند.  این ابزار عملکرد سئو، شبکه‌های اجتمایی، میزان آسانی در استفاده و غیره را در نظر می‌گیرد.

تاثیر سرعت وب سایت بر سئو چیست
مشاهده
ابزار بهبود سئو
ابزار بهبود سئو

Google Analytics

گوگل آنالیتیکس بهترین ابزار برای آمار گرفتن سایت می باشد که توسط خود گوگل ارائه شده است. این سرویس نیز یک ابزار رایگان برای استفاده در کشف داده ها،گزارش گیری،آنالیز کردن،تست و نگهداری وب سایت شما می باشد که بر اساس آمار بازدید کاربران از وب سایت اطلاعاتی را به شما نشان می دهد. همچنین با خرید نسخه پولی این ابزار هم، امکانات بسیار بیشتری در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

ابزار بهبود سئو
ابزار بهبود سئو

alexa

ابن ابزار سئو به شما کمک خواهد کرد که در کلمات کلیدی خودتان که تحقیق کرده اید رقبا را پیدا کنید و سختی رقابت در آن بازار را بسنجید. تحلیل هایی که با اکانت پریمیوم الکسا بدست خواهید آورد به شما قدرت رقابت کردن خواهد بخشید.

ابزار بهبود سئو
ابزار بهبود سئو

MOZ

اگر صاحب وبسایت هستید یا یک وبمستر پرتلاش حتما به این فکر میکنید که دامین آتوریتی بالا میتواند شما را پیش گوگل معتبر کند ، اما تنها ابزار در دسترس که میتواند آتوریتی های شما را درست حدس بزند ، ابزار سئو MOZ است .

ابزار بهبود سئو
ابزار بهبود سئو

kwfinder

KWfinder  ابزاری قدرتمند برای تشخیص کلمات کلیدی و پیشنهاد کلمات کلیدی بیشتر می باشد.این ابزار یک ابزار بسیار مفید است که به دلیل کارایی زیاد و دقت بالایی که دارد آن را به صورت رایگان و غیر رایگان عرضه کرده اند. این ابزار در نسخه رایگان دارای محدودیت هایی است که آن چنان هم احساس نخواهد شد!

ابزار بهبود سئو
ابزار بهبود سئو

 SimilarWeb

با استفاده از این ابزار می‌توانید سیستم خود را تجزیه و تحلیل کنید، سایت خود را نسبت به دیگر سایت ها ارزیابی کنید، با تعیین تاریخ فقط زمان مشخص شده و دلخواهتان را در یک بازه زمانی بررسی کنید، تعیین رتبه سایت در کشور و این که چه قدر راه مانده تا به سایت رقبا برسید و…

تاثیر دامنه بر سئو
مشاهده
ابزار بهبود سئو
ابزار بهبود سئو

 

SEO SiteCheckup

این ابزار آنالیز سایت بسیاری از فاکتورهایی که در آنالیز سایت لازم است را دارد مانند سرعت، مطابق پذیر و بهینه بودن برای موبایل، شبکه های اجتماعی و امنیت را دقیقا نشان می دهد. علاوه بر این از دیگر مزایای این ابزار تهیه گزارش از آمارهای گرفته شده است و این که می توان در قسمت Fixed Now خطاهای پیدا شده را رفع کرد. به کمک همین ابزار ساده می توان به رقابت با دیگر کسب و کارها در حوزه‌ی کاری خود پرداخت و سایت آن ها را هم آنالیز کرد تا به تکنیک آن ها هم دست یافت.

ابزار بهبود سئو
ابزار بهبود سئو

SEMRush

semrush یک ابزار سئو کامل است و شما میتوانید بطور سریع یک تحلیل جامع را با آن انجام دهید . این ابزار مانند دیگر ابزارهای نام برده شده در بالا می تواند به یافتن کلمات کلیدی مناسب کمک کند. این ابزار سئو همیشه روی مرورگر شما فعال است تا به شما کمک کند که در لحظه ببینید رقبا در حال انجام چه کاری هستند ، آمار و داده هایی را در لحظه به شما ارائه میدهد که با آن ها میتوانید دنیای وب را مثل برندهای بزرگ زیر و رو کنید .

ابزار بهبود سئو
ابزار بهبود سئو

 

 

 

 

این مطلب چقدر مفید بود ؟
دکمه بازگشت به بالا