وردپرس

آموزش ایجاد کاربر جدید در وردپرس

آموزش ایجاد کاربر جدید در وردپرس

با نحوه ایجاد کاربر جدید در وردپرس آشنا شوید آموزش ایجاد کاربر جدید در وردپرس به شما امکان می دهد حساب های کاربری جدید با دسترسی های مختلف به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.در وردپرس ، به طور پیش فرض ، مجوزهای مختلفی برای استفاده از قسمت های مختلف سایت وجود دارد.اگر می خواهید با نحوه ایجاد کاربر جدید در وردپرس و همچنین دسترسی وی به بخشهای مختلف سایت وردپرسی خود آشنا شوید. شرکت تلاش نت همیشه درتلاش هست که بهترین ها و ارزانترین ها را در اختیار شما قرار دهد . جهت خرید سرور مجازی ارزان و خرید سرور مجازی ویندوز رو بروی کلمات کلیک کنید.

آموزش ایجاد کاربر جدید در وردپرس

نحوه ایجاد کاربر جدید در وردپرس

  1. برای ایجاد یک حساب کاربری ، فقط مراحل زیر را یکی یکی دنبال کنید و به راحتی یک حساب کاربری جدید در وردپرس ایجاد کنید.
  2.  برای ایجاد کاربر جدید در وردپرس ، اولین کاری که باید انجام دهید ورود به پنل مدیریت وردپرس سایت است.
  3.  اکنون گزینه menus را در منوی سمت راست پیدا کرده و موس را نگه دارید
  4. روی گزینه افزودن که در زیر منو کاربران قرار داره، کلیک کنید تا با صفحه زیر مواجه بشید.
  5. نام کاربری ، آدرس ایمیل ، نام ، نام خانوادگی ، وب سایت و رمز عبور کاربر مورد نظر را وارد کنید. (فقط ایمیل و نام کاربری لازم است)
  6. اگر گزینه نمایش رمز ورود و تأیید ایمیل برای ارسال اطلاعات حساب به کاربران جدید را انتخاب نکنید ، کاربر می تواند پس از اولین ورود به راحتی رمز ورود خود را وارد کند.
  7. برای کاربران جدید ، بهتر است گزینه ارسال ایمیل کاربران جدید درباره جزئیات حساب را فعال کنید.
  8. وظیفه بعدی انتخاب نقش کاربر جدید در وردپرس است. برای اطلاعات دقیق در مورد نقش های کاربر ، توصیه می کنیم که به نقش های پیش فرض کاربر در وردپرس مراجعه کنید. در زیر این مورد را کامل توضیح میدیم
چگونه مصرف CPU سایت وردپرسی را کاهش دهیم؟
مشاهده

نقش های کاربر وردپرس و تغییر مجوز دسترسی کاربر در وردپرس

مشترک: این نقش کاربر فقط اطلاعات شخصی را در اختیار کاربران قرار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن وارد وب سایت شوید تا نظرات خود را برای استفاده از این نقش کاربر به کاربران ارسال کنید ، نه فقط یک نمایه ساده حاوی نام کاربری ، کاربر را در بخش نظرات نمایش دهید تصاویر ، بیوگرافی ها و پیوندهای شبکه های اجتماعی آواتار …
مشارکت کننده: این نقش کاربر می تواند به بخش پست در وردپرس دسترسی پیدا کند و می تواند پست را به وب سایت ارسال کند ، اما تفاوت در این است که محتوای ارسال شده توسط کاربران شرکت کننده به عنوان پیش نویس ذخیره می شود و پس از تأیید مدیر کل می تواند در سایت نمایش داده شود. در دسترس. آموزش افزودن و مدیریت پست ها در وردپرس می تواند راهنمای خوبی به شما ارائه دهد.
نویسنده: نقش کاربر همچنین می تواند در وردپرس پست بگذارد و به صفحه منتشر شده دسترسی پیدا کند. با این حال ، برخلاف نویسندگانی که به آثار اعضای دیگر دسترسی ندارند ، آنها فقط می توانند نظرات مربوط به آثار خود را تأیید و مدیریت کنند. در نهایت ، برای چاپ آثار نیازی به تأیید مدیرکل ندارند.
ویرایشگر: همانطور که از نامش پیداست ، این نوع نقش کاربر می تواند به محتوای سایر کاربران دسترسی پیدا کرده و آنها را ویرایش کند. به یاد داشته باشید که وب سایت شما در زمینه تولید محتوا فعال است ، یا شما یک بخش وبلاگ برای شرکت خود ایجاد کرده اید و محتوای مربوط به تجارت خود را در آن ایجاد کرده اید ، در این صورت ، شما نیاز به نوشتن و نوشتن دارید افراد مقاله. بهینه سازی محتوا کارشناسان اجاره محتوا می توانند تمام صفحات مربوط به یک پست را با ایجاد پیوندهای مناسب برای ایجاد پیوندهای محکم بین همه پست های شما بهینه کنند.
مدیر کل: نقش اصلی در وردپرس خواهد بود که به تمام قسمت های وب سایت دسترسی کامل خواهد داشت. یک کاربر در نقش مدیر کل می تواند کاربران دیگر را مدیریت کند و به سایر قسمت های پیشخوان وردپرس دسترسی دارد. لطفا توجه داشته باشید که این نام کاربری فقط برای کاربرانی است که سایت را مدیریت می کنند.

آموزش استفاده صحیح از برچسب ها و دسته بندی ها در وردپرس
مشاهده

9.پس از تعیین نقش کاربر ، روی گزینه “افزودن کاربر جدید” کلیک کنید.

10.تمام شده! ایجاد یک کاربر جدید در وردپرس به همین سادگی است.

11.برای به دست آوردن اطلاعات جامع و کامل در مورد کاربران و نقش های کاربر ، آموزش جامع مدیریت کاربر در وردپرس را از دست ندهید.

4.2/5 - (5 votes)
دکمه بازگشت به بالا