اخبار

گزارش مراسم پایان سال 97

در مراسم پایان سال 97 که با حضور همکاران و ریاست محترم گروه تلاش برگزار شد، گروه های مختلف فعال در مجموعه تلاش از جمله گروه  هاست و دامنه، سئو، طراحی سایت، واحد برنامه نویسی، دیجیتال مارکتینگ و….  علاوه بر ارائه دستاورد های خود در سال 97 به تبیین برنامه های مشتری مدارانه خود را در سال 98 پرداختند.

همچنین در انتهای ارائه عملکرد و برنامه گروه های فعال آقای علیرضا شیری همدانی موسس گروه تلاش در پیامی فرا رسیدن نوروز 98 را تبریک گفتند

متن پیام تبریک به این شرح است:

«به نام خداوند بخشنده و مهربان»

فرا رسیدن سال نو اگرچه پایانی است بر یک سال تلاش صادقانه شما عزیزان، اما سرآغازی است بر یک سال کوشش و خدمتی دیگر. سالی که باید همراه با امید به فردایی بهتر بر تلاش خویش بیافزاییم.

در سال گذشته به یاری خداوند متعال و همت همکاران صدیق، زحمتکش و گرانقدر گروه تلاش، شاهد دستاوردهای قابل توجهی در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات و بهبود فرآیند ارائه خدمت به مردم عزیز کشورمان بودیم؛ که توسعه نرم افزار اکسیر، راه اندازی سرورهای داخل ایران، تنها بخشی از این افتخارات است و بی تردید این مهم بدون تلاش بی وقفه و همت مضاعف شما همکاران عزیز محقق نمی گردید.

در سال 1398 برآنیم، تا با بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد و با تجربه، استفاده از کلیه منابع و امکانات موجود و ارتقای ساختار اداری و مدیریتی، به گونه ای عمل کنیم که سطح رضایتمندی در راستای اهداف و برنامه های از پیش تعیین شده این صنعت عظیم ارتقا یابد و به یاری خداوند این مسیر تعالی با سرعتی بیش از پیش طی شود.
در سال 1398 ، قدمی دیگر در راستای تحقق شعار “تلاشی برای بهترین خدمت” بر خواهیم داشت و با همت شما همکاران عزیز و همراهی مشتریان وفادار گروه تلاش، سال 1398 را “بهره وری و خدمت گزاری” نام گذاری مینمایم.

جشنواره هـات‌لَند تلاش‌ نت تابستان داغ ۱۴۰۲
ادامه مطلب

به مصداق جمله «ایام می‌آیند تا از شما مبارک گردند» امیدوارم که شکوفایی بهار طبیعت، شما را به شکفتن بهار جان هاتان رهنمون شده و بهارانی همیشگی را در دل و جان شما ریشه دواند.

اینجانب فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت را به تمامی ملت عزیز ایران، به‌ویژه شما همکار تلاش‌گر و شریف گروه تلاش صمیمانه شادباش عرض نموده و توفیق روزافزون، سعادت و بهروزی شما عزیزان و خانواده محترمتان را در سال نو از خداوند متعال خواستارم.
امید که سال پیش رو، سال عزت و سربلندی ایران اسلامی و صلح پایدار برای جهانیان باشد.

علیرضا شیری همدانی
موسس گروه تلاش

این مطلب چقدر مفید بود ؟
دکمه بازگشت به بالا