هاست و دامنه

آموزش ساخت شناسه ایرنیک | آموزش ساخت شناسه کاربری در ایرنیک

آموزش ساخت شناسه ایرنیک

برای خریدن یک دامنه از سایت ایرنیک باید آموزش ساخت شناسه ایرنیک را بلد باشید, در این آموزش نحوه ساخت شناسه ایرنیک شخص حقیقی یا کاربر معمولی را در سایت nic.ir به شما آموزش می دهیم، برای ساخت شناسه در ایرنیک ابتدا وارد وب سایت ایرنیک شوید، سپس بر روی لینک مشخصه های شناسه کلیک کنید و گزینه ساختن شناسه کاربری را انتخاب کنید.

آموزش ساخت شناسه ایرنیک

آموزش ساخت شناسه کاربری در ایرنیک

اکنون در مرحله اول آموزش ساخت شناسه کاربری در ایرنیک یعنی مرحله انتخاب نوع شناسه هستیم , از قسمت شخص حقیقی بر روی دکمه تکمیل فرم و دریافت شناسه کلیک کنید.

آموزش ساخت شناسه کاربری در ایرنیک

ساخت شناسه در ایرنیک

اکنون در مرحله دوم ساخت شناسه در ایرنیک یعنی مرحله وارد کردن مشخصات شناسه هستیم در این مرحله تمام گزینه های را که با علامت (*) مشخص شده اند را باید کامل نماییم، سپس در گزینه پست الکترونیکی آدرس ایمیل فعال خود را با دقت بنویسید و توجه داشته باشید در مراحل بعدی جهت احراز هویت یک ایمیل به آدرس ایمیل شما ارسال میشود .در فیلد پرسش محرمانه یک سوال محرمانه دلخواه برای خودتان وارد کنید و در گزینه بعدی پاسخ دلخواه به سوال محرمانه را وارد نمایید، حتما در مراحل بعدی ساختن شناسه ایرنیک به سوال محرمانه و پاسخ آن نیاز دارید پس آن را در جایی ذخیره کنید که بعدا یادتون نره.

ساخت شناسه کاربری در ایرنیک

آموزش ساخت اکانت در ایرنیک

در آموزش ساخت اکانت در ایرنیک از قسمت رابط های مجاز گزینه آزاد برای نمایندگان فروش را انتخاب کنید تا در آینده قادر باشید از شرکت های نماینده ایرنیک مانند شرکت های خرید سرور مجازی با کیفیت برای خودتان دامنه های آی آر خریداری و ثبت نمایید و سپس بر روی دکمه بازنگری کلیک کنید.

بررسی تاثیر DNS در سرعت اینترنت
ادامه مطلب
ساخت اکانت کاربری در ایرنیک

اکنون در مرحله سوم یعنی مرحله بازنگری و امضا هستید.ابتدا قوانین ثبت نام در ایرنیک و دریافت شناسه را مطالعه فرمایید و سپس از قسمت نام کامل سازنده شناسه، نام و نام خانوادگی خود را به صورت انگلیسی وارد کنید و بر روی دکمه موافقم، دریافت شناسه کلیک فرمایید.

قوانین ساخت اکانت نیک
قوانین شناسه ایرنیک

آموزش ساخت اکانت در سایت ایرنیک

اکنون در مرحله چهارم آموزش ساخت اکانت در سایت ایرنیک  یعنی مرحله ساختن شناسه هستید. سایت ایرنیک شناسه کاربری منحصر به فرد شما را در این مرحله نمایش می دهد.

برای فعال سازی شناسه ایرنیک میبایست به آدرس ایمیل خود مراجعه نمایید و ایمیل دریافت شده تحت عنوان your irnic handle info را بازگشایی نمایید. و سپس بر روی لینک به سیستم وارد شوید کلیک فرمایید.

فعال سازی شناسه ایرنیک

اکنون از قسمت ورود , شناسه یا آدرس ایمیل خود را به همراه رمزعبور وارد نمایید و سپس بر روی دکمه ورود کلیک کنید.

ساخت شناسه ایرنیک

ورود به شناسه کاربری در ایرنیک

پس از ورود به شناسه کاربری در ایرنیک در صفحه زیر پاسخ به سوال محرمانه که در هنگام ثبت نام در ایرنیک وارد نموده بودید را با دقت وارد نمایید و سپس یک رمزعبور جدید برای خودتان انتخاب کنید و آن ها را در دو گزینه گذرواژه و تایید گذرواژه وارد نمایید و بر روی دکمه نشاندن گذرواژه کلیک کنید.

ورود به شناسه کاربری در ایرنیک

 

هنگامی که پیغام جایگزینی گذرواژه با موفقیت انجام شد را مشاهده کردید شناسه کاربری ایرنیک شما فعال شده است و قابل استفاده می باشد. امیدوارم پستمون مفید بوده باشه واستون , در پست بعدی راجبه ثبت دامنه در سایت تلاش نت واستون آموزش میذاریم.

راهنمای کار با phpMyAdmin
ادامه مطلب

شاد و پیروز باشید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا