سرور مجازی

ویژگیهای سرور اختصاصی | ویژگی های سرور اختصاصی ایران

ویژگیهای سرور اختصاصی

خدمات سرور اختصاصی ، امكان كارآمدي براي موسسات و سازمان‌هاي بزرگ است كه نمي‌خواهند از سرور های اشتراکی یا خرید سرور مجازی استفاده کنند . پس ینی در سرور اختصاصی همه امکانات در اختیار شماست و امكانات متنوعي براي يك سازمان بزرگ فراهم میکند . یکی از ویژگیهای سرور اختصاصی مي‌توان به فضاي وب بسيار بيش‌تر از معمول، تعدد پايگاه‌هاي اينترنتي، پهناي باند بسيار زياد، تامين بستر ترافيك ماهانه‌ي بيش از ميزان معمول، تسلط و كنترل كامل بر روي سرور اختصاص يافته، آزادي در نصب برنامه های دلخواه بر روي سرور، تهيه نسخه پشتيبان از اطلاعات و داده‌هاي سازمان در هر زمان دلخواه و آزادی در مديريت محتواي سرور اشاره كرد. بهره‌مندي از اين ويژگي‌ها سبب شده است تا بسياري از شرکت ها و ادارجات بزرگ داشتن يك سرور اختصاصی را در مركز داده‌اي ايمن و مطمئن بسيار به صرفه‌تر از استفاده از فضا بر روي سرور های مشترک و یا سرور های مجازی بدانند.

ویژگیهای سرور اختصاصی

ویژگیهای های خرید سرور اختصاصی ایران

از ویژگیهای خرید سرور اختصاصی ایران میتوان گفت ترافیک نامحدود داخل ایران و کاهش هزینه ها امکان آپدیت و ارتقاء سرور در ایران , پینگ بهتر در سرورهای داخل ایران ,ویژگی های امنیتی روز دنیا در ارتفاع ۲۹۲ متری برج میلاد ,امکان ارائه ۱۲۸ آی پی,امکان ریموت نرم افزاری و سخت افزاری توسط کاربران ,ترافیک رایگان مصرفی برای بازدید کنندگان داخل ایران ,نصب و راه اندازی رایگان و تامین امنیت فیزیکی ,تحویل آنی سرویس های ابری ,ارائه سرویس Backup و فایروال اختصاصی ,Anti DDOS رایگان برای جلوگیری از حملات DDOS ,ارائه کلیه خدمات نرم افزاری جانبی سرور

هاست لایت اسپید NVME چیست ؟
ادامه مطلب

سرور اختصاصی ایران

سرور اختصاصی ایران بالاترین درخواست را در چند سال گذشته در بین کاربران حوزه هاستینگ داشته است حتی بیشتر از خرید سرور مجازی با کیفیت . با توجه به افزایش کیفیت دیتاسنتر های داخلی و پایداری و آپتایم مناسب ، بهترین پیشنهاد برای افزایش سرعت دسترسی کاربران به اطلاعات و سایت ها ، خرید سرور اختصاصی ایران می باشد . بهترین سرعت لود و بارگزاری سایتها بر روی سرور اختصاصی ایران امکان پذیر است . آن دسته از کاربرانی که به دنبال خرید سرور اختصاصی از ایران می باشند می توانند در سایت ما ، پلن های متنوعی را ملاحظه کنند.با توجه به اینکه وب سایت ، سازمان ها و شرکت ها باید در ایران میزبانی گردند ، ما با داشتن راهکارهای ویژه برای موسسات و سازمان ها و شرکت ها ، توانسته ایم سرور های قدرتمندی را در قالب پلن های سازمانی ارائه کنیم . قابلیت مجازی سازی بر روی سرور های اختصاصی ایران فراهم است . برای مشاوره می توانید با بخش فروش جهت انتخاب بهترین سرور اختصاصی تماس حاصل فرمایید .

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا