لایسنس های Original Equipment Manufacturer به اختصار OEM

این نوع لایسنس ها کاملا اورجینال بوده و از طرف شرکت های ESET صادر میشود اما این لایسنس ها از زمان تولید لایسنس ۳۶۵ روز اعتبار دارند و به دلیل تولید از قبل ممکن است دیرتر به فروش برسند و معمولا کمتر از یک سال اعتبار آنها تمام میشود. (365 ~ 340 روز ) این لایسنس ها فقط بر روی یک سیستم قابل نصب هستند و حتی در صورت تعویض ویندوز و یا مادربرد سیستم شما دیگر قابل استفاده نیستند.

پشتیبانی این لایسنس ها از شرکت eset.com می باشد و واسطی بین کاربر و فروشنده وجود ندارد.


لایسنس های سرور اختصاصی (RNTA)

این لایسنس ها هرگز مسدود نمی شوند و یک سال کامل میلادی قابل استفاده برای مشترک میباشد و مسدود شدن این لایسنس ها بسته به شرکت فروشنده است که با توجه به خطاهایی که از سوی مشترک در تعداد نصب رخ میدهد ممکن است لایسنس را مسدود کنند که بعد از بررسی های مجدد در صورت عدم مغایرت با موازین لایسنس را از حالت مسدود خارج کرده و دوباره قابل استفاده است. نکته قابل توجه این است که همچنین محدودیت های لایسنس های OEM را ندارند و پس از تعویض ویندوز و یا تعویض مادربورد سیستم،پس از تماس با واحد پشتیبانی لایسنس ها از طرف شرکت فروشنده از حاالت مسدود درآمده و با توجه به مدت زمان باقی مانده ی لایسنس مذکور قابل نصب بر سیستم جدید میباشد.

* تلاش نت لایسنس های سرور اختصاصی خود را بر روی سرورهای پرقدرت در داخل کشور جهت سهولت در دریافت آپدیت کاربران خود اختصاص داده است و افتخار میزبانی بیش از 7000 مشتری از سراسر ایران را دارد *

نکته قابل توجه این است که این لایسنس ها به دلیل استفاده از سرور های داخلی شرایط تحریم روی آنها تاثیر نداشته و قیمت آن وابسته به قیمت ارز نیست پس به دنبال آن این نوع اکانت ها بسیار ارزانتر از لایسنس های OEM و retail می باشند.

لایسنس Multi Device

این لایسنس ها نوعی دیگر از لایسنس های OEM میباشد که قابل نصب بر روی چند دستگاه (حداکثر 5 ) میباشد.
برخی کاربران به دلیل نصب بیش از حد مجاز پس از چندماه لایسنس آن ها مسدود خواهد شد و شرکت فروشنده در قبال آن هیچ مسئولیتی ندارد.

به منظور ارتباط با کارشناسان با شماره های زیر تماس بگیرید.

۸۸۱۰۰۸۸۰ - ۵۴۱۰۹۰۰۰ (۰۲۱)

تلاش نت، واحد آنتی ویروس و فایروال

یا میتوانید آنتی ویروس خود را به صورت آنلاین خرید کنید و برای شما ارسال شود.

خرید آنلاین

چرا از تلاش نت بخریم؟

  • پشتیبانی توسط واحد آنتی ویروس و فایروال گروه فنی مهندسی تلاش
  • آخرین نسل از اسمارت سکیوریتی پرمیوم قدرتمند ESET NOD32 ورژن 11
  • لایسنس روسیه
  • کیفیتی متمایز در خدمت رسانی
  • امکان خرید آنلاین
  • تحویل آنی آنتی ویروس