میزبانی وب چیست؟

هاست (Host) در زبان انگلیسی به' معنی میزبان است. هاست یک فضایی (هارد) تحت شبکه است که توسط کنترل پنل های رایج مانند Plesk, Direct Admin, CPANEL سایت شما کنترل می شود. محتوای این فضا میتواند روی سرورهای ویندوز (Windows) و لینوکس (Linux) قرار گیرد و در آن محتوایی که آپلود کرده اید را به کاربران نمایش دهد و در شبکه اینترنت پخش می شود.

sms

میل سرور (Mail Server)

میل سرور چیست؟

این روزها دیگر نامه های کاغذی جای خود را به نامه های الکترونیکی داده اند. همه ما از ایمیل برای ارسال نامه های کاری یا دوستانه استفاده می کنیم. گاهی این ایمیل ها شامل اطلاعات بسیار مهمی هستند که باید امنیت آن تضمین شود. حتما دیده اید که برخی از آدرس ایمیل ها به شکل something@company.com است. که به جای Company نام خود شرکت قرار دارد. این بدان معنی است که آن شرکت برای خود یک میل سرور اختصاصی دارد. میل سرور یک نرم افزار است که امکان ارسال و دریافت ایمیل به سایت ها و میل های دیگران را ایجاد می کند. حال شاید بپرسید با وجود سرویس دهنده های بزرگی مانند gmail و yahoo دیگر چه نیازی به میل سرور اختصاصی است؟

sms

باید گفت استفاده از سرویس های خارجی می تواند ناامن باشد واطلاعات محرمانه شما مورد سواستفاده قرار گیرد. رئیس سازمان پدافند غیر عامل سردار غلامرضا جلالی به خبرنگار مهر گفت: "به طور کلی اینگونه سرویس‌ها که سرویس دهندگان آنها در خارج از کشور قرار دارند به این دلیل این که به محتوای ایمیل‌ها دسترسی دارند و از سوی آن‌ها کنترل می‌شود هیچگونه امنیتی ندارند." همچنین دلیل دیگر استفاده از میل سرور این است که یا تغییر هاست وب سایت ممکن است ایمیل های قبلی از بین برود. اما با راه اندازی میل سرور اختصاصی می توان مطمئن شد که تمام ایمیل ها با امنیت کامل تا وقتی خودتان بخواهید در اختیارتان خواهد بود. خوب است بدانیم که سرویس های ایمیلی چگونه عمل می کنند. ایمیل سرورها موتورهای قدرتمندی هستند که ایمیل را در فضای وب منتشر می کنند. هر ایمیل را یک فایل متنی به همراه Attachment ها ( فایل های پیوست شده ) تشکیل می دهد و چیزی غیر از اینها ندارد. مانند تمام داده های رد و بدل شده در اینترنت، ایمیل هم به چند بسته اطلاعاتی تقسیم می شود. فرستنده ایمیل پس از نوشتن آن روی Send کلیک می کند و تمام این بسته های اطلاعاتی روی یک کامپیوتر مرکزی یا همان ایمیل سرور آپلود می شوند. پس از آپلود شدن سرویس ایمیل تمام بسته های اطلاعاتی را از طریق اینترنت به سروری که سرویس ایمیل گیرنده را پشتیبانی می کند میفرستد. سرور گیرنده به دنبال آدرس ایمیل فرد گیرنده می گردد و پس از پیدا کردن آن، ایمیل را در اینباکس او منتشر می کند. پس از آن، تمام بسته های اطلاعاتی در هنگام انتشار در اینباکس کنار یکدیگر قرار می گیرند و به حالت اولیه برمی گردند. در آخر کاربر اینباکس خود را باز می کند و ایمیل را همانطوری که فرستنده برای او ارسال کرده ، دریافت می کند.

امکانات میل سرور:

اشتراک گذاری ومشخصات مشترک

ایمیل سرور تلاش نت که برای کسب و کارهای کوچک و متوسط تدارک دیده شده است ایمیل سرور تلاش نت اجازه می دهد تا شما پوشه های ایمیل (از جمله زیر پوشه ها)، به اشتراک گذاری تقویم شخصی و کاری، اطلاعات تماس، لیست های توزیع، وظایف، یادداشت ها، و اسناد بین کاربران است. و در آن میتوان از یونیکد UTF-8 خروجی گرفت و استفاده کرد.

sms
sms
شخصی سازی برای هر کاربر

در سرور ایمیل تلاش نت می توانید مواردی همچون امضاء و متن پانویس، رنگ بندی ایمیل ها، تعیین پرچم و میزان اهمیت، ارسال بصورت html و یا متن ساده، بررسی صحت لغات، تعریف دیکشنری اختصاصی، تنظیم زمان و تاریخ و موقعیت شما و بسیاری امکانات از این قبیل را تغییر و تنظیم نمایید.

sms
sms
پشتیبانی از زبان های بین المللی

امکان انتخاب به 25 زبان دنیا جهت تعیین زبان نمایش محیط ایمیل

sms
سازماندهی خودکار ایمیل ها

کاربران شما میتوانند به تعداد دلخواه پوشه هایی را جهت دسته بندی ایمیل های خود به سیستم اضافه کنند و از دیگر امکانات این سرویس میتوان مرتب سازی و فیلتر کردن ایمیل ها، دسته بندی بصورت خودکار با تعیین روند اختصاصی برای هر ایمیل و ارسال کننده ایمیل، دریافت کننده، حجم، محتوی و ...

sms
sms
دسته بندی ایمیل ها

انتخاب رنگ و قالب جهت دسته بندی ایمیل ها که در روند شناسایی آنها به کاربران کمک بسیاری خواهد کرد

sms
کدینگ ایمیل و مسائل امنیتی

تغییر در ساختار ایمیل ها جهت کد کردن و بازگشایی آنها و حتی اعمال این تغییرات در فایلهای ضمیمه شده که در مسائل امنیتی انتقال ایمیل بسیار مهم است و کاربران شما میتوانند در قسمت تنظیمات خود از این خدمت بهرمند شوند.

sms
ورود به ایمیل با 2 مرحله تاییدیه

تایید ورودی بر اساس 2 رمز که یکی بصورت ثابت بوده و دیگری بر اساس روش TFA که به کاربران این امکان را میدهد تا از ورودی بی مورد دیگران جلوگیری نموده و تا تایید اعتبار توسط کاربر صورت نپذیرد، ایمیل شخصی کاربر قابل استفاده نخواهد بود. برای استفاده از این امکان باید برنامه google authenticator را از نرم افزار google play در گوشی اندروید خود دانلود نمایند.

sms
سهولت در ضمیمه سازی فایل

همیشه سهولت استفاده کاربران در اولویت بوده، به همین منظور انتخاب چند فایل بصورت drag and drop در افزودن فایل به ایمیل رعایت گردیده که این یک عملکرد خوب سیستم در مرورگر های فایر فاکس، کروم و اینترنت اکسپلورر می باشد.

sms
جستجوی هوشمند و سریع

یکی از ویژگی های بارز ایمیل هاستینگ، جستجوی سریع در ایمیل ها، افراد، وظایف، متون ذخیره شده برا اساس ارسال کننده، دریافت کننده، موضوع و متن میباشد که به کار کاربران سرعت می بخشد

sms
مخاطبان شخصی و سازمانی

انتقال اطلاعات بین دو یا چند کاربر به سادگی قابل انجام بوده و کافی است کاربران موارد خود را در پوشه public خود قرار داده تا کاربران دیگر به آنها دسترسی داشته باشند.

sms
تقویم کاری روزانه، هفتگی، ماهانه

مدیریت زمان و جلسات و برنامه کاری برای رسیدن به اهداف بسیار مهم بوده که علاوه بر اطلاع به دیگر کاربران باعث می شود کارهای شما از چرخه برنامه ریزی خارج نشود و اینکار در سرویس ایمیل تلاش نت قابل انجام خواهد بود، ضمنا یادآوری نیز به شما صورت میپذیرد.

sms
مشاهده سریع تقویم

قابلیت مشاهده برنامه شما در یک صفحه بصورت ماهانه، هفتگی، روزانه با یک کلیک در منوی سمت چپ محیط کاربری

sms
sms
مدیریت پروژه و وظایف

انجام کارهای ضروری و بسیار مهم شما در این سرویس قابل ثبت میباشد و میتوانید از آن بعنوان مدیریت پروژه خود همراه با نمایش درصد پیشرفت، وضعیت و سررسید آن استفاده کنید

sms
مدیریت و اشتراک گذاری فایل

امکان بارگذاری اطلاعات، متون و فایلها یکی از ویژگی های مهم سرویس ایمیل تلاش نت بوده که علاوه بر ایجاد دسترسی خاص میتوانید فایهای خود را بصورت آنلاین مدیریت نمایید و حتی خارج از محیط سازمانی خود به آنها دسترسی داشته باشید

sms
اطلاعات مخاطبان رابطه مند

ثبت اطلاعات افرادی که با آنها در تماس هستید و دسترسی سریع به این لیست در کارهای روزانه به شما کمک خواهد کرد.

sms
پشتیبانی از نسخه موبایل

دغدغه کاربران برای استفاده از سرویس ایمیل تلاش نت در مرورگرهای موبایل است که پاسخ به آن جزء افتخارات این خدمت می باشد.

sms
زمان را از دست ندهید

تا حالا به این مشکل برخورد کرده اید که چگونه زمانیکه برای شما ایمیلی آمده از آن در سریع ترین زمان مطلع شوید. به همین منظور نرم افزار WordClient Instant Messenger این امکان را در سیستم عامل ویندوز به شما می دهد تا از آخرین وضعیت ایمیل و پیغام های شخصی خود مطلع شوید و پس از انتخاب مقصد مورد نظر در این نرم افزار ورود سریع شما به پوشه انتخابی انجام می پذیرد. این نرم افزار روی سیستم عامل های ویندوز کاربران نصب شده و همیشه با ایمیل شما در ارتباط است. با استفاده از این نرم افزار دیگر نگران از دست دادن زمان برای پاسخ گویی ایمیل های خود نباشید.

sms
تبادل اطلاعات با دیگر منابع مخاطبان شما

ارتباط بین اطلاعات تماس کاربران outlook و outlook express توسط نرم افزار WorldClient Instant Messenger برقرار میگردد تا بتوانید در یک محیط آنلاین اطلاعات خود را ذخیره نمایید.

sms
گفتگوی آنلاین و ارسال فایل داخل سازمانی

ارتباط بین کاربران نظیر چت کردن، ارسال فایل، گذاشتن پیغام بطور همزمان از طریق وب و نرم افزار WorldClient Instant Messenger قابل انجام خواهد بود. WorldClient's "WorldClient" and "LookOut" themes both include a built-in IM chat option that operates within the same browser window as WorldClient. This allows you to view your buddy list and chat with your IM buddies from within any browser through which you can access WorldClient, just as when using the WorldClient Instant Messenger desktop application.

sms
پشتیبانی از html و عکس

قابلیت ارسال عکس در ایمیل بدون نیاز به ضمیمه (attach) کردن یکی دیگر از امکانات ویژه این سرویس برای سهولت ساخت قالب ایمیل میباشد.

sms
قالب بندی ایمیل ها

قالب بندی ایمیل در سرویس ایمیل هاستینگ تلاش نت قابل انجام است، بطوریکه کاربران میتوانند برای ارسال ایمیل با هر موضوع خاص یک قالب در نظر گرفته تا در فرآیند پاسخگویی تسریع شود.

sms
ذخیره ایمیل ها

به کاربران اجازه میدهد ایمیل های خود را در کامپیوتر شخصی ذخیره نمایند تا در هنگام نیاز به آن بتوانند به سهولت دسترسی داشته باشند

sms
آلارم در دسکتاپ کاربران

یکی از امکانات بینظر این سرویس اعلام دریافت ایمیل در محیط دسکتاپ بوده که حتی با مرورگرهای کروم، فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر سازگای کامل دارد

sms
Plan EA Plan EB Plan EC Plan ED Plan EE
فضا ۱۰۰۰ مگابایت ۲۰۰۰ مگابایت ۵۰۰۰ مگابایت ۱۰۰۰۰ مگابایت ۲۰۰۰۰ مگابایت
پهنای باند ۱۰ گیگابایت ۲۰ گیگابایت ۵۰ گیگابایت ۱۰۰ گیگابایت ۲۰۰گیگابایت
اکانت ۲۰ ۳۰ ۵۰ ۱۰۰ ۲۰۰
قیمت ماهانه ۱۵,۰۰۰ تومان ماهانه ۲۷,۰۰۰ تومان ماهانه ۴۵,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰ تومان ماهانه ۸۵,۰۰۰ تومان ماهانه ۱۳۰,۰۰۰ تومان ماهانه
قیمت سالانه ۱۵۰,۰۰۰ تومان سالانه ۲۷۰,۰۰۰ تومان سالانه ۴۵۰,۰۰۰ ۳۰۰,۰۰۰ تومان سالانه ۸۵,۰۰۰۰ تومان سالانه ۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان سالانه
خرید آنلاین خرید آنلاین خرید آنلاین خرید آنلاین خرید آنلاین

لینک های مرتبط با واحد هاست و دامنه

به منظور مشاوره رایگان و ارتباط با کارشناسان با شماره های زیر تماس بگیرید.

۸۸۱۰۰۸۸۰ - ۵۴۱۰۹۰۰۰ (۰۲۱)

تلاش نت، واحد هاست و دامنه

امکانات سرور مجازی تلاش نت

 • اشتراک گذاری ومشخصات مشترک
 • شخصی سازی برای هر کاربر
 • پشتیبانی از زبان های بین المللی
 • سازماندهی خودکار ایمیل ها
 • دسته بندی ایمیل ها
 • کدینگ ایمیل و مسائل امنیتی
 • ورود به ایمیل با 2 مرحله تاییدیه
 • سهولت در ضمیمه سازی فایل
 • جستجوی هوشمند و سریع
 • مخاطبان شخصی و سازمانی
 • تقویم کاری روزانه، هفتگی، ماهانه
 • مشاهده سریع تقویم
 • مدیریت پروژه و وظایف
 • مدیریت و اشتراک گذاری فایل
 • اطلاعات مخاطبان رابطه مند
 • پشتیبانی از نسخه موبایل
 • تبادل اطلاعات با دیگر منابع مخاطبان شما
 • گفتگوی آنلاین و ارسال فایل داخل سازمانی
 • پشتیبانی از html و عکس
 • قالب بندی ایمیل ها
 • ذخیره ایمیل ها
 • آلارم در دسکتاپ کاربران

چرا از تلاش نت بخریم؟

 • قیمت مناسب خدمات
 • گارانتی بازپرداخت وجه درصورت عدم رضایت 7 روز
 • پشتیبانی و خدمات پس از فروش
 • امکان پرداخت اقساطی (ماهانه)
 • امنیت بالا
 • امکان خرید آنلاین
 • تحویل آنی