میزبانی وب چیست؟

هاست (Host) در زبان انگلیسی به معنی میزبان است. هاست یک فضایی (هارد) تحت شبکه است که توسط کنترل پنل های رایج مانند Plesk, Direct Admin, CPANEL سایت شما کنترل می شود. محتوای این فضا میتواند روی سرورهای ویندوز (Windows) و لینوکس (Linux) قرار گیرد و در آن محتوایی که آپلود کرده اید را به کاربران نمایش دهد و در شبکه اینترنت پخش می شود. البته اصطلاح هاست لینوکس و هاست ویندوز بدین معناست که فقط سیستم عامل نصب شده روی سرور لینوکس یا ویندوز است و هیچ ارتباطی با سیستم عامل کامپیوتر شخصی شما ندارد و چنانچه روی کامپیوتر شما هرگونه سیستم عاملی (لینوکس یا ویندوز یا مک) نصب باشد به راحتی می توانید از هاست های لینوکس و ویندوز تلاش نت استفاده کنید و از کنترل پنل های Plesk, Direct Admin, CPANEL فایل های سایت خود را آپلود کرده و به معرض دید کاربران خود بگذارید و جهانی شوید.

اینترنت پر سرعت

واژه ADSL (ای دی اس ال) مخفف کلمه (Asymmetric Digital Subscriber Line خط مشترک دیجیتال نامتقارن) می باشد که استفاده همزمان از تلفن و اینترنت را برای کاربران فراهم می سازد. این تکنولوژی در دهه ی اخیر تمام نیازهای کاربران خانگی و تجاری را برای اتصال به شبکه جهانی اینترنت با توجه به اتصال بر روی بستر خطوط تلفن فراهم نموده است و در حال حاضر پر مصرف ترین و معتبرترین روش اتصال به اینترنت می باشد.
در این روش با نصب تجهیزات پیشرفته در مرکز مخابراتی، کاربر بدون نیاز به پرداخت هزینه ی تلفن می تواند در تمام ساعات شبانه روز از اینترنت پر سرعت استفاده نماید. در فناوری ADSL از پهنای باند فرکانسی در سیم های مسی، که در حالت عادی بدون استفاده است، برای ارسال و دریافت داده ها استفاده می شود. با توجه به این نکته نباید مکالمات صوتی و ارسال و دریافت اطلاعات، تداخلی با هم داشته باشند که در واقع هم همین طور می باشد. استفاده از ADSL هیچ گونه هزینه ای به قبض تلفن اضافه نخواهد کرد و کاربر فقط به صورت ماهیانه مبلغ تعرفه اینترنت را پرداخت خواهد نمود.

ADSL
طرح تلاش طرح تابش طرح کیمیا طرح شتاب
مدت زمان ۱۵ ماه ۳ ماه ۱۲ ماه ۱۲ ماه
حجم ۹۰+۵۶ گیگابایت ۱۳ گیگابایت ۷۴ گیگابایت ۵۶ گیگابایت
سرعت تا 10 مگ تا 4 مگ تا 6 مگ تا 10 مگ
مزیت
قیمت ۱۵۲,۶۰۰ تومان ۲۰,۰۰۰ تومان ۱۳۰,۰۰۰ تومان ۸۰,۰۰۰ تومان
خرید آنلاین خرید آنلاین خرید آنلاین خرید آنلاین

تعرفه حجم اضافه اینترنت

بین 1 تا 5 گیگابایت بین 5 تا 10 گیگابایت بین 10 تا 20 گیگابایت بین 20 تا 40 گیگابایت 40 گیگابایت به بالاتر
قیمت هر گیگ ۳,۶۰۰ تومان ۲,۸۰۰ تومان ۲,۴۰۰ تومان ۲,۰۰۰ تومان ۱,۶۰۰ تومان

به منظور ثبت سفارش و ارتباط با کارشناسان با شماره های زیر تماس بگیرید.

۸۸۱۰۰۸۸۰ - ۵۴۱۰۹۰۰۰ (۰۲۱)

تلاش نت، واحد اینترنت پرسرعت

با خرید اینترنت یکساله از تلاش نت، یک عدد لایسنس آنتی ویروس نود32 رایگان دریافت کنید.

برنامه های کاربردی اینترنت

چرا از تلاش نت بخریم؟

  • پشتیبانی و خدمات پس از فروش رایگان
  • پوشش سراسری ایران
  • طرح ویژه با سرعت بالا
  • هدیه سفارش یکساله، یک عدد پکیج آنتی ویروس حرفه ای
  • پشتیبانی و خدمات پس از فروش
  • امکان خرید آنلاین
  • تحویل آنی اینترنت